האקדמיה לתזונת ספורט הוקמה בשנת 2019 במטרה להנגיש את עולם תזונת הספורט בקורסי אונליין באופן מדעי, מקצועי, פרקטי והכי חשוב – בגובה העיניים!

השקענו מעל 40,000 שעות של קריאת מחקרים, ייעוצי תזונה, אימונים לספורטאים, מתאמנים וקהל רחב. כמו גם, אינספור שעות אקדמאיות של הרצאות ולימוד במוסדות האקדמאים כגון: מכון וינגייט, אוניברסיטת ת"א, מכללת תל חי, הקריה האקדמית אונו ועוד. יצרנו עבורכם אקדמיה אחת ייחודית במינה – האקדמיה לתזונת ספורט של ניר שניידר.

בשנים האחרונות ישנה הצפה של מידע על עולם התזונה, ובפרט על עולם תזונת הספורט, הנפש והבריאות ולעתים ברחבי הרשת ישנו מידע שגוי ובעל פונציאל לנזק. האקדמיה לתזונת ספורט של ניר שניידר הוקמה ממקום של מצוינות ומהימנות, אחריות אקדמאית, ואמינות של ידע ושמירה על הגוף, הנפש והבריאות. אנו דוגלים בחופש אקדמי ושואפים להעניק לבוגרינו ידע מעמיק ורחב במגוון תחומים. 

האקדמיה היא דיגיטלית וחדשנית עם קורסי תזונת ספורט הכוללים את החומר הכי עדכני שיש בתחום התזונה ותזונת הספורט. אנחנו מביאים אליכם קורסי און ליין מבוססי מדע- Evidence based ואת כל מה שאתם חייבים לדעת על תזונה וספורט.

בקורסים שלנו אין צורך לעמוד בפקקים או לשלם כסף על חנייה! 

זו האקדמיה היחידה בארץ בה כל השיעורים פתוחים לכם לכל החיים.
הצפייה בקורסים הינה מהנייד או במחשב האישי שלכם ובכל זמן שתרצו.
תוכלו תמיד לחזור על החומר. לא צריך להמתין לשיעור שייפתח או
להיות תלויים בתלמידים אחרים. 

תכני הקורס מסודרים לפי פרקים ושיעורים, והמצגות ניתנות להורדה, אנחנו זמינים לשאלות והתייעצויות במהלך הקורסים וגם לאחר שתסיימו לצפות בקורסים לתזונת ספורט. 

מוזמנים ליצור עמנו קשר. אנחנו כאן זמינים תמיד עבורכם לכל שאלה.

פתיחת צ'אט
צריכים עזרה?
הי :)
איך נוכל לעזור לך?